Knihy

Knihy veršů si můžete objednat u vydavate na serveru Stahuj knihy.cz
nebo přímo na mé adrese - profandu@seznam.cz.

V druhém případě je navíc každá kniha doplněna rukopisným věnováním
(můžete si sami určit jeho text) a vlastnoručním podpisem autora.

Protože svým čtenářům důvěřuji, neposílám knihy na dobírku, ale přikládám poštovní poukázku na cenu knihy + 50,- Kč. poštovného.


 Od "R" po "S"

Tato kniha, plná nádherných veršů, potěší každého příznivce poezie. Není psána pro literární kritiky, ale pro čtenáře, kteří mají rádi verše plné melodických rýmů a pohody. Ilustracemi knihu doplnila mladá jihočeská výtvarnice Klára Gabrielová.

A5
107 stran

Pevná vazba se záložkou.

Cena: 249,- Kč.

>>> U K Á Z K A <<<


          Jahodové verše

Sbírka Jahodové verše vznikla jako soubor veršovaných poděkování za „jahodová“ hodnocení na serveru Lidé.cz. Nejprve jednoveršové vzkazy postupně dosáhly formy básniček o přátelství, lásce… Společným motivem díla jsou jahody, jahůdky a poděkování za přátelství, které spolu sdílíme (nejen) na síti.

Kniha je určena všem, kteří mají rádi hezká slova o krásách, které nás obklopují.

A5
59 stran

Cena: 130,- Kč.


>>> U K Á Z K A <<<


                 Milování

Sbírka erotických veršů Milování Vám přináší nevšední zážitek. Je psána tak, že Vás vtáhne přímo do děje, proto při jejím čtení prožijete mnoho vzrušujících chvil.

Verše jsou o milování a všem krásném, čím erotika muže i ženu obohacuje. Sbírka obsahuje jemně eroticky laděné verše, plné romantiky. Nalezneme v ní však i silněji erotické příběhy, které se někomu mohou zdát perverzní. Těmto lidem navrhuji, sáhnout po jiné knize. Ostatním, kteří "se nestydí" a kterým není erotika a milování cizí, přinesou mnohé hezké zážitky.

Budu - li citovat některé své čtenářky: "plné vzrušení, nádherných prožitků a inspirace".

 

A5
85 stran

Cena: 150,- Kč.

 

>>> U K Á Z K A <<<


                 Radost

Dílo je určeno každému, koho oslovuje hezká, melodická a hlavně pozitivní poezie. Kdo si rád udělá RADOST hezkými slovy o všem krásném, co nás obklopuje.

Obsahem básní jsou témata, týkající se všeho krásného. Láska, přátelství, příroda, ale také svátky, dárky, vyjádření těch nejhezčích přání a pocitů, které osloví mnohou ztrápenou duši, dodají pocit naděje, štěstí a RADOSTI.

A5
82 stran

Cena: 130,- Kč.

 

>>> U K Á Z K A <<<


Veršované pohádky

K napsání knihy pohádek mě inspiroval román ve verších - Evžen Oněgin od ruského spisovatele Alexandra Sergejeviče Puškina.
Zaujal mě pravidelný rým tzv. oněginské strofy čtrnácti veršů, pomocí kterého Puškin vytvořil celý příběh. A zároveň mě napadlo: Dokázal bych i já napsat něco podobně rozsáhlého? 
V té době jsem také potkal mladou ženu z Ukrajiny, která mi vyprávěla, jak jí maminka četla Oněgina před spaním, místo pohádek. A bylo rozhodnuto. Na román jsem si netroufnul, ale což takhle zkusit veršované pohádky v podobném stylu? Začal jsem tedy psát a zde je výsledek...


A5
111 stran

Cena: 299,- Kč.

 

>>> U K Á Z K A <<<


Líbí se Vám moje verše?

Napište si o ně a já Vám budu bezplatně zasílat e-mailem téměř vše, co napíšu.

Můžete si také objednat vydané sbírky. Více v části Knihy.


Created by František Tylšar 

(C) 2012 

profandu@seznam.cz